ŞAHANE BİR KAHVALTI

Tatil sabahlarının vazgeçilmezi, sağlıklı ve zengin çeşitlerin özgün sunumuyla donatılmış mükellef bir kahvaltı ile güne başlamaktır. Masanıza gelen taptaze ve çeşit çeşit ekmekler şeflerimizin ellerinden.

EGE'NİN LEZZETLERİ

LEZİZ VE TAZE
Miamai Butik Otel’in tecrübeli şefi topraklarında yetişmiş malzemelerle lezzetten ve tazelikten asla ödün vermeden hazırladığı rafine tatları yaratıcı sunumlarla masanıza getiriyoruz.
KAV

MUTFAK
Miamai Butik Otel’in zengin kavı, birbirinden iyi seçimlerle şarap severleri memnun ediyor. Şarap eşleştirme tavsiyelerimiz ve özel vintage önerilerimizle Miamai Butik Otel'deki lezzet yolculuğunuz tamamlanıyor.
BAR

MIA BAR
Miamai Butik Otel’in deniz kenarındaki barı klasik içki ve kokteylleri keyifle yudumlayacağınız bir ambiyansa sahip. Mixolog ın özenle hazırladığı yaz kokteylleri tatil keyfinize eşlik ediyor.

DAVETLER

Miamai Butik Otel’de kutlayacağınız özel günlerinizde, Genel Müdürümüz ve Şefimiz hayallerinizdeki mönüyü sizinle birlikte yaratmaktan büyük mutluluk duyacaktır.


KİŞİSEL İHTİYAÇLARINIZ

Tatiliniz sırasında özel beslenme ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyarız. Perhiz, gıda hassasiyeti ve alerjileri ile ilgili ihtiyaçlarınızı rezervasyon onayından sonra lütfen bize bildirin: info@miamaiotel.com.