ETKİNLİKLER İÇİN

Miamai Butik Otel’de hayatın değerli anlarını özel bir ortamda kutlayın. Davet ve kurumsal etkinlikleriniz için yaratıcı konseptler ve menüler hazırlıyoruz. Bize ulaşın:
info@miamaiotel.com

CONCIERGE

Kişisel istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza cevap vermek bizim için gerçek bir zevk. Lütfen işine aşık concierge ekibimize adresinden ya da telefonla ulaşarak isteklerinizi belirtin.

BOZBURUN

Bozburun Koyu’nun berrak sularında yüzmek muhteşem bir tatil deneyiminin vazgeçilmezi. İsterseniz Bozburun Koyu ve Yarımadası’nın tarihi kalıntıları, adaları ve koylarını keşfedeceğiniz minik bir tura çıkın, isterseniz şnorkel ile su altı zenginliklerini keşfedin.

UÇAKLA

Dalaman Uluslararası Havalimanı
(150 km; 2 saat 15 dakika)
Milas Uluslararası Havalimanı
(180 km; 2 saat 40 dakika)
Antalya Uluslararası Havalimanı
(205 km; 5 saat 20 dakika)

TRANSFER SERVİSİ

Havaalanından VİP Vito ve Binek araçlarımız ile transferinizi ve geri dönüşünüzü ayarlamaktan memnuniyet duyarız. Lütfen transfer tarihinden iki gün önce bizi arayın veya bize yazın:
info@miamaiotel.com

TANITIM FİLMİ

TEKNE İLE TRANSFER

Sizi, Bozburun Çocuk Parkı’nın yanındaki Miamai Butik Otel Misafir İskelesi’nden alarak otele getiriyoruz. Teknenin iskelede hazır beklemesi için lütfen bizi yolda iken telefonla arayın.

DÖRT MEVSİM İLETİŞİM

Miamai Butik Otel’deki etkinlik ve değişiklikleri takip etmek ve özel tatil fırsatlardan haberdar olmak için Mia Bülten’e abone olabilirsiniz.

MİSAFİR İSKELESİ ADRESİ

Cumhuriyet Caddesi, Bozburun, Marmaris, Muğla, Türkiye
Bozburun Çocuk Parkı’nın önünde.

HELİKOPTER PİSTİ ADRESİ

Bozburun, Marmaris, Türkiye.

Bozburun’a helikopterle inmek için Bozburun Jandarma Karakolu’ndan +90 252 456 20 02 izin almak gerekiyor. Bilgi için bizi arayabilir ya da info@miamaiotel.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.


×