DOĞAYA SAYGILI BİR MİMARİ
Otel odaları; doğaya saygılı, her biri ayrı girişli, tek katlı, bağımsız yapılar olarak tasarlandı. DE.X Architecture’dan Mimar Berke de Bensason’un imzasını taşıyan otelin mimari tarzı sade ve şık . Odalar, deniz manzarasından ve ağaçların gölgesinden maksimum ölçüde yararlanılacak şekilde konumlandırılırken bu süreçte tek bir ağaç dahi kesilmedi.
STİL SAHİBİ ODALAR
Berke de Bensason’un özgün mimari tarzı, dekoratör Esti Haviyo’nun seçtiği rafine ve şık tasarımlı objeler, aydınlatma ürünleri ve mobilyalar ile bütünleşerek gösterişten uzak bir ahenk yaratıyor. Odaların duvarlarındaki Emre Rende imzalı seyahat fotoğrafları ve 3rd Culture Tasarım Mağazası’nın renkli kırlentleriyse Haviyo’nun kusursuz zevkini yansıtıyor.
DUXIANA FARKI
Miamai Butik Otel’in her odası maksimum konfor sağlamak amacıyla ‘uykunun en iyi arkadaşı’ olarak bilinen Duxiana’nın efsanevi DUX Delight yatakları ile döşendi. Rahatlığı size özel hale getirecek Duxiana Yastık Mönüsü’nü de her odada bulabilirsiniz.

MIA 1

Bozburun Koyu ve Yunan Adaları’nın nefes kesen manzarası 28 m2’lik bu köşe odanın her yerinden görülüyor. Konforlu yatağından, odanın özel bahçesindeki jakuzi ve oturma grubuna, Mia 1’de dinlenip manzaranın tadını çıkarmak için bir çok mekan bulunuyor.

DETAYLAR

MIA 2

Muhteşem bir Bozburun ve havuz manzarasına sahip bu ferah ve konforlu odanın geniş balkonundan etrafın tadını çıkarın. 28 m2’lik odada yatağınızdan kalkmadan manzarayı izleyebilseniz, keyifli köşe sedir için yerinizden kalkmak istemeyeceksiniz.

DETAYLAR

MIA 3

Özel tasarlanmış 36,5 m2’lik bu odanın yüksek tavanı, tuğla duvarı ve lüks küveti çok güzel. Bu dekoru tamamlamak için seçilen rahat ağ örgülü sandalyeler ve Emre Rende imzalı fotoğrafı beğeneceksiniz. Odanın geniş balkonundan otel, havuz ve Bozburun panoramasını izleyebilirsiniz.

DETAYLAR

MIA 4

38 m2’lik bu ferah ve güzel oda, içinde bulunan lüks küvet, tuğla duvar ve yüksek tavanıyla çok özel. Bozburun Koyu’na hakim konumdaki odanın balık ağı örgülü sandalyelerinden veya geniş balkonundaki oturma grubundan manzarayı izleyebilirsiniz.

DETAYLAR

MIA 5

Doğanın kuşattığı 34,5 m2’lik bu oda, özgün mimari tasarımı ile mahremiyet ve konfor sunuyor. Odanın geniş, aydınlık ve konforlu iç mekanındaki kanepe Mia 5’i rahat bir tatil için ideal kılan unsurlardan. Balkonunda denizden esen meltemin tadını çıkarırken manzarayı izleyin.

DETAYLAR

MIA 6

Aydınlık ve geniş bir oda olan Mia 6’nın en dikkat çekici özelliği kendine özel bahçesinin yeşilliği ve manzarası. Çift kişilik yatağı ve oturma grubu ile lüks ve konforlu bir ortam sunan 38 m2’lik bu oda çok rahat. Denizin esintisi ve manzarası ise tatil deneyiminiz tamamlanıyor.

DETAYLAR

MIA 7

38 m2’lik bu köşe oda, mahremiyet içinde şık ve romantik bir ortam sunuyor. Özel bahçesinin sessiz, sakin ortamındaki açık hava jakuzisinde dinlenebilir; kendinize özel şezlonglarda güneşlenebilir ve Bozburun Koyu’nun manzarasının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

DETAYLAR

MIA 8

Yatağınızdan, kanepeden ya da balkondan Bozburun manzarasını izleyerek keyif yapabilirsiniz. Etrafı çam ağaçları, deniz ve tepelerle çevrili 26,5 m2’lik bu oda tatilde ihtiyaç duyduğunuz sakin ve huzurlu ortamı sağlıyor.

DETAYLAR

MIA 9

İster içeride ister dışarıda olun, 29 m2’lik bu oda arkanıza yaslanıp çiçek kokuları, kuş sesleri, deniz manzarası ve meltemin esintisinin tadını çıkarmak için muhteşem. Duşundan bile deniz manzarasının keyfini sürebilirsiniz.

DETAYLAR

MIA 10

Güzel bir bahçenin üstünden Bozburun Koyu’na bakan odanın balkonu son derece dinlendirici. İyi tasarlanmış objelerle döşenmiş odadaki mobilyalar maksimum konfor sunuyor. On iki ada manzarası sevenlere göre bir manzarası var.

DETAYLAR

MIA 11

30 m2’lik bu odanın manzarası koya hakim konumundan ötürü muhteşem. Gün ışığıyla aydınlanan odada geniş Dux Delight yataktan, koltuktan, balkondan veya duştan denizi seyre dalmak çok keyifli.

DETAYLAR

MIA 12

26,5 m2’lik bu oda, günışığı ve deniz manzarasından en fazla yararlanacak şekilde loft tipinde tasarlandı. Rahat yatağından, kanepesinden ve balkonundan Bozburun manzarasını izleyebilirsiniz. Ön cephesi boydan boya cam kaplı bu odada çok rahat edeceksiniz.

DETAYLAR

MIA J

Özel tasarlanmış 31 m2’lik bu yüksek tavanlı loft tipi odanın farklı katlarında Bozburun Koyu’na bakan balkon ve kanepe, ekstra geniş yatak ve duş yer alıyor. Odanın yüksek konumu meltemin serinletici etkisi ve günışığından maksimum yararlanmaya imkan veriyor.

DETAYLAR

MIA 14

Otelin en üst seviyesinde bulunan 31 m2’lik bu odanın kendine özel bahçesine bakan mobilyalı balkonu var. Huzurlu ve sakin ortamı; gün ışığı, denizin esintisi ve deniz manzarası ile yaz tatilinin tadını çıkarmak için birebir.

DETAYLAR